A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Kviečiame į vaikų ekologinę stovyklą
Birželio 10 d.- 21 d.

 Programa  „Ekologinė abėcėlė“ skirta Vilniaus „Santaros“ gimnazijos
pradinių klasių moksleiviams.

Siekiame plėsti ekologijos bei gamtosaugos idėjas, stiprinti dvasinį ryšį su gamta.

Vaikai sužinos apie Raudonąją knygą, susipažins su joje išvardytais floros ir faunos pasauliais, taip įgydami tam tikrų ekologinių žinių, ypač gimtojoje šalyje Lietuvoje.

 Vaikai sužinos apie tokius mokslus kaip numizmatika, floristika, filatelistika, faleristika ir sistematika. Išmoks suprasti gamtos apsaugos prasmę, suvokdami, kad jie gali tapti naujausiais kai kurių retų augalų ir gyvūnų rūšių liudytojais.

Stovyklos dalyviai, įvaldę ekologinę kultūrą, supras, kaip iš tikrųjų elgtis su gamta, kaip mylėti „lauką, paukščius ir gėles“.Bus organizuotos edukacinės ekskursijos, vykdomi pažintiniai, kultūriniai bei sportiniai renginiai, atitinkantys vaikų amžių ir poreikius.

Visi stovyklos moksleiviai ne tik pamėgs ekologijos pamokas ir parodys aukštą ekologinės kultūros lygį, bet aktyviai dalyvaus visuose organizuojamuose konkursuose ir akcijose, išdidžiai dėvės specialius Gimtosios ekologijos komandos ženklus, kuriuos jie patys sukurs per kūrybos pamokas.

Antrinis žaliavų, produktų panaudojimas – taip pat neatsiejama ekologijos dalis. Kūrybinėse dirbtuvėse stovyklautojai galės realizuoti savo sumanymus, kūrybiškai atnaujindami nebereikalingus, išmetimui paruoštus daiktus.

Stovyklos uždarymui planuojame surengti visų komandų renginį – pranešimą  „Atmintinė  jauniems aplinkosaugininkams“.

Stovyklą dalinai finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis (skirta 1350 eur.).