A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Dalyvaujame tarptautinėje konferencijoje Gardine

    Vasario 20 d. mūsų gimnazijos mokiniai išvyko į Gardiną pristatyti savo mokslinių darbų kasmetinėje tarptautinėje 22-oje konferencijoje „Naujieji filomatai”.

     Iš viso važiavo 18 mokinių: 14 mokinių iš 8 kl. su rusų klb. ir literatūros darbais, 2 mokinės iš 10 kl. su biologijos darbu ir 2 mokinės iš 12 kl. su istorijos darbu. Jiems vadovavo 3 mokytojos: anglų klb. mokytoja ir kelionės organizatorė T. Bruskina, biologijos mokytoja E. Cyliova ir rusų klb. mokytoja A. Dubitienė. Kelionė truko 2 dienas. Vasario 20 d. mokiniai apsilankė Gardino akademiko Karskio gimnazijoje, kur vietiniai mokiniai supažindino juos su savo mokymosi įstaiga. Vėliau  mūsų mokiniai turėjo puikią ekskursiją po Gardiną, kurios metu  aplankė muziejų „Mini Gardinas”. Muziejuje buvo pasakojama Gardino istorija, kuri turi panašumų su  Lietuvos istorija. Kitą dieną vyko konferencija, kurios metu dalyviai iš Baltarusijos, Rusijos, Lietuvos ir kt. šalių pristatė savo mokslinius darbus. Mokinių klausėsi mokytojai iš Karskio gimnazijos, universiteto profesoriai bei patys dalyviai. Konferencijos rezultatai džiuginantys:  aštuntokai užėmė II vietas, dešimtokės  ir dvyliktokės užėmė I vietas, visi buvo apdovanoti diplomais. Patys dalyviai buvo  be galo laimingi ir dėkojo  mokytojoms už kelionės organizavimą  bei pagalbą ruošiant darbus.

     Taigi, ši dviejų dienų kelionė padėjo mūsų  mokiniams susidaryti įspūdį  apie mokslinių darbų rengimą, pristatymą ir vertinimą, kas tikėtina padės tolimesnėje mokslinėje veikloje.

Keletas mokinių atsiliepimų.

Kelionė į Gardiną suteikė  mums galimybę įveikti scenos baimę. Konferencijoje sužinojau daug naudingos informacijos apie kultūrą ir literatūrą. Tai neužmirštama patirtis.“

                                                                                                                       Anastasija, 8 kl.

„Konferencija  buvo didžiulė patirtis  ruošiant mokslinį darbą“

Palina, 10 kl.

„Man patiko, kad mums buvo suteikta  galimybė dalyvauti tokioje konferencijoje, pamatyti  lygį, kurio mums reikia siekti.“ 

                                                                                                              Anastasija, 12 kl.

 IMG_4758IMG-20a07ed4ccabdfc4455387b4346b9fb7-V

KARSKIO BRUSKINA TANIA GIMNAZIJA GRODNO