A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Dalyvaujame tarptautiniame konkurse „Atmintis apie Holokaustą – kelias į toleranciją“

     Minint tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną, Lietuvos ambasadoje Maskvoje surengta akcija „Mes prisimename“. Kartu su ambasados diplomatais joje dalyvavo „Santaros“ gimnazijos anglų kalbos mokytoja ekspertė, 12c kl. auklėtoja Tatjana Bruskina  ir 12c kl. mokinė Anastasija Narbutaitė, kuri tapo Rusijos mokslo ir švietimo centro „Holokaustas“ surengto tiriamųjų ir analitinių darbų konkurso „Atmintis apie Holokaustą – kelias į toleranciją“ nugalėtoja. A.Narbutaitė šiame darbe kartu su bendraklase Olga Podvorskyte analizavo Holokausto temos atspindėjimą Lietuvos žiniasklaidoje 2016-2018 m. Mokinės įtikinamai atskleidė, kad dauguma Lietuvos žmonių yra tolerantiški ir gerbia holokausto aukų atminimą bei dalyvauja įvairiuose renginiuose joms pagerbti. Sausio 28 d. Rusijos žydų kongreso organizuotame vakare  A. Narbutaitei ir kitiems tarptautinio konkurso nugalėtojams buvo įteikti „Holokausto“ centro apdovanojimai. Juos teikė garsi Rusijos žurnalistė ir fondo pirmininkė Ala Gerber. Renginyje dalyvavo ir ambasadorius Remigijus Motuzas.  

    Esame dėkingi Lietuvos ambasadai Rusijoje, kuri maloniai sutiko finansuoti kelionę. Taip pat dėkojame Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenei.

    Daugiau informacijos galite rasti adresu:

https://www.urm.lt/default/lt/naujienos/lietuvos-atstovybes-uzsienyje-paminejo-tarptautine-holokausto-auku-atminimo-diena

IMG_2003 IMG_2008 IMG_2017 IMG_4422 IMG_4433 TANIA