A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Edukacinė pamoka Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatre

Vasario 12 d. 5a klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytojomis Sigita Komarovskyte ir Daiva Jaronskiene dalyvavo edukacinėje pamokoje „Teatralizuota ekskursija po Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro užkulisius“. 
Ekskursijos pradžioje penktokai apžiūrėjo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro pastatą saugančią operos ir baleto personažų garbės sargybą, o paskui galėjo padirbėti teatro rūbininkais ir pakabinti vieni kitų striukes.

Gidė penktokus supažindino su Operos ir baleto teatro įkūrimo istorija, veikla ir struktūra, įvairių teatro tarnybų darbu.

Įdomiausia mokiniams buvo atverti paslaptingas scenos duris, už kurių atrado nepažįstamą technikos ir teatro magijos pasaulį. Scenos užkulisiuose penktokai išgirdo gidės pasakojimą apie sudėtingą scenos įrangą, spektaklio eigą, apžiūrėjo spektakliuose naudojamą butaforiją ir dekoracijų dirbtuves.

Ekskursijos pabaigoje kiekvienas mokinys galėjo pamėginti įsijausti į spektaklio herojaus vaidmenį ir pasimatuoti kostiumą ar išbandyti savo jėgas fechtuojantis špagomis.

Edukacinė pamoka Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre buvo įdomi ir penktokams paliko daug įspūdžių.

DSC06871 DSC06890 DSC06892 DSC06911