A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Meistras_ir_Tatjana

Edukacinė pamoka, skirta Lietuvos kultūros dienoms

Vasario 7 d. 10 kl. mokiniai su lietuvių kalbos mokytojomis Rita Vaitkaityte ir Virginija Danusaite vyko į kino centrą „Skalviją“, kur peržiūrėjo filmą „Meistras ir Tatjana“.

Ši kino juosta, kuri 2015 m. pelnė keturias „Sidabrines gerves“, pasakoja apie charizmatiško fotografo Vito Luckaus gyvenimą. Moksleiviai labai džiaugėsi, kad į peržiūrą atėjo režisierė Giedrė Žickytė. Po filmo buvo įdomus, informatyvus, šiltas pokalbis su kūrėja.

Keletas mokinių atsiliepimų:

„Šis dokumentinis filmas pasakoja apie labai talentingą fotografą  Vitą Lucką. Šis fotografas  nebuvo panašus į kitus, namuose net liūtą turėjo. Dar man patiko susitikimas su filmo režisiere.“  (A. Zapolskis, 10 b)

„Šis filmas man labai patiko, nes daug sužinojau apie garsaus fotografo V. Lucko gyvenimą. Pamačiau jo darytas nuotraukas, išgirdau pasakojimą apie aistringą meilę Tatjanai. Po filmo vyko įdomus pokalbis su režisiere.“ (M. Tarasevič, 10 b)

„Meistras ir Tatjana“ man patiko, nes tai filmas apie žmogų, kurio gyvenimas buvo labai įdomus. Dar patiko tai, kad buvo atėjusi režisierė, kuri papasakojo apie tai, kaip buvo kuriamas filmas.“ (A. Žigis, 10 b)