A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Filmo „Nematomas frontas“ peržiūra

Gruodžio 17 d. 12-ų klasių mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytojomis Daiva Jaronskiene, Virginija Danusaite, Nelda Paukšte ir Rita Vaitkaityte vyko į filmo „Nematomas frontas“ peržiūrą „Skalvijos“ kino centre. 

„Nematomas frontas“ – tai filmas apie partizanus, miško brolius, kurie pamiršę mirties baimę, kovojo už šalį, už savo žemę, už artimuosius, už pasaulį, kuriame mes visi dabar turime laimę gyventi.

12a klasės mokinys Sergejus Volkovas dalinasi įspūdžiais apie filmą:

„Filmas „Nematomas frontas“ paliko gerus įspūdžius. Filmo pradžioje aš pagalvojau, kad bus pasakojama apie įvykius, vykusius Vasario 16-ąją, tačiau iš tikrųjų filmas buvo apie miško brolius ir apie tai, kaip žmonės siekė nepriklausomybės. Jiems teko kovoti už savo šalį. Filme buvo pasakojama apie Juozą Lukšą, kuris buvo vienas iš miško brolių. Tai vienas iš dokumentinių filmų, kuris man patiko, nes buvo įdomu sužinoti kažką naujo apie savo šalį. Šis filmas parodo, kaip žmonėms reikia laisvės ir kaip už ją reikia kovoti. Taigi šis filmas man patiko ir manau, kad žmonėms, kurie myli savo šalį, reikėtų pažiūrėti jį“.