A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

aj1

Įdomus susitikimas JAV ambasadoje

        Netrukus Lietuvos kino teatruose bus rodomas filmas „Tarp pilkų debesų“, sukurtas pagal lietuvių kilmės amerikiečių rašytojos Rūtos Šepetys romaną „Tarp pilkų debesų“. Todėl sulaukusi anglų kalbos mokytojos A. Jurevičienės pasiūlymo kartu su ja JAV ambasadoje susitikti su  knygos autore Rūta Šepetys, žymia JAV  rašytoja, turinčia lietuviškų šaknų, nedvejodama sutikau, nes tai – neįkainojama patirtis. 

        Rūtos Šepetys romanas „Tarp pilkų debesų“ – tai jautrus prisilietimas prie Baltijos šalių istorinio skaudulio. Tai, apie ką pasakojama romane, galima pavadinti ir visos žmonijos skausmu, kurį apmalšinti teįstengia vienas vienintelis dalykas – begalinė meilė… Vos per keletą metų kūrinys išverstas į daugiau negu 27 kalbas.

        Susitikime garsi rašytoja Rūta Šepetys pasakojo ne tik  apie savo kūrybą, bet ir apie asmeninį gyvenimą,  pomėgius, šypsojosi ir daug juokavo. Po diskusijos mokiniai, atvažiavę iš įvairių Lietuvos rajonų, turėjo proga asmeniškai pabendrauti su rašytoja, nusifotografuoti bei gauti autorės autografą.

Aleksandra Martemjanova, 12 a

aj1 aj4

 

 

 

 

 

 

aj3 aj2