A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Gardinas2

Išvyka į Gardiną

2018 m. vasario 22-23 dienomis mūsų gimnazijos/progimnazijos mokiniai dalyvavo konferencijoje „Naujieji filomatai“.

Ši tradicine tapusi konferencija daug metų vyksta Gardino miesto J. Karskio gimnazijoje Nr. 1. Mūsų mokykla bendradarbiauja su šia gimnazija beveik 10 metų: kartu vykdome bendrus projektus ir ne pirmus metus dalyvaujame šioje konferencijoje.

Šiemet mūsų mokyklos mokiniai pristatė du tiriamuosius darbus: „Dvikovos tema XIX a. rusų literatūroje“ ir „Holokausto aukų statistika Lietuvoje“. Darbus parengė 7a klasės mokiniai: Nikita Meščeriakov, Nikita Demin, Aleksandra Maksimovič, Nastia Keppler (mokytoja Alina Dubietienė) ir 10a klasės mokiniai: Nadia Diržytė ir Agata Kipran (mokytoja Ela Kanaitė).

Mūsų mokinių darbai buvo apdovanoti  III laipsnio diplomais. J. Karskio gimnazija mus sutiko labai svetingai: papasakojo apie savo mokyklą, supažindino su mokyklos istorija.  Kartu su mumis dalyvavo svečių iš Pskovo, Leningrado srities ir keletas mokytojų iš Kazachstano. Mes turėjome galimybę apžiūrėti Gardino miestą, pabuvojome Sapockino miestelio muziejuje, kuriame apžiūrėjome margučių parodą.Antrąją viešnagės dieną įvyko konferencija, po kurios mums buvo suorganizuotas jaunimo mėgstamas žaidimas „Kvestas“ („Quest“).

Namo sugrįžome pasisėmę puikių emocijų ir entuziazmo toliau tęsti įdomų bendradarbiavimą su J. Karskio gimnazija.

Gardinas1

Gardinas3 Gardinas2