A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Labdaros ir paramos akcija „Dalinu gerumą“

Jau keletą metų Vilniaus „Santaros“ gimnazijos ir progimnazijos mokiniai, tėvai, mokytojai organizuoja labdaros ir paramos akciją „Dalinu gerumą“. Akcijos tikslas – pasidalyti gerumu, ištiesti ranką tiems, kam jos labiausiai reikia. Šiais metais gausios dovanos iškeliavo į Santariškių vaikų ligoninę, į Vilniaus Šilo specialiąją mokyklą, aplankėme Vilniaus mergaičių socializacijos centrą, kur gyvena ir mokosi vaikai iš visos Lietuvos. Mokyklos bendruomenė surinko vaikams kanceliarinių prekių įvairiems užsiėmimams, knygučių, žaidimų laisvalaikiui, saldžių dovanėlių. Devintos klasės mergaitės iškėpė vaikams šventinį pyragą. Gimnazijos irprogimnazijos mokiniai parašė kalėdinius sveikinimus ir prisegė prie dovanėlių.

Ne tik dovanos iškėliavo pas vaikus, mūsų mokiniai parengė ir gražų šventinį koncertą. Pučiamųjų orkestras atliko nuotaikingus kalėdinius kūrinius, skambėjo gražios dainos apie žiemą, o jaunieji šokėjai pradžiugino žiūrovus spalvingais įkvepiančiais pramoginiais šokiais.

Ne tik dovanos, bet ir šiltas bendravimas sustiprino vaikų tikėjimą gerumu ir atjauta. Džiaugiamės, kad „Santaros“ gimnazijos ir progimnazijos bendruomenė padeda saugoti gerumą.

p1210260 p1210247 dsc07189 dsc07181