A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Labdaros ir paramos akcija “Dalinu gerumą”

     Jau penketą metų Vilniaus Santaros gimnazijos bendruomenė organizuoja labdaros ir paramos akciją „Dalinu gerumą“, globos namų vaikams, specialiųjų mokyklų mokiniams, sunkiai sergantiems ligoniams.

       Akcijos tikslas – mokytis dalintis, ištiesti pagalbos ranką.

      Gruodžio ir sausio mėn. mokyklos gimnazistai aplankė Pal. Kun. M. Sopočkos hospisą ir VŠĮ Vilkpėdės slaugos ligoninėje sunkiai sergančius ligonius. Kiekvieną pasveikino su artėjančiomis šventėmis, palinkėjo sveikatos, nuoširdžiai pabendravo. Mokyklos bendruomenė surinko ir nuvežė higienos priemonių, drabužių, saldžių dovanėlių, ūkinių prekių. Vaikai savo rankomis padarė atvirukus, užrašė gražiausius palinkėjimus, o pradinukų piešiniai papuošė ligoninės palatų sienas. Nuoširdus bendravimas, dėmesys labai padeda ligoniams sustiprėti.

       Gausios dovanos ir nuotaikingas mokinių spektaklis iškeliavo į Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namus ir Vilniaus Atgajos specialiąją ,mokyklą.

     Šiemet padovanotas 2019 metų simbolis – geltonoji žemiškoji kiaulė, kurią patys  mokiniai padarė iš veltinio. Abiejų mokyklų vaikai bendravo kaip geri pažįstami, o mažieji draugai padeklamavo eilėraštį ir padainavo dainelę. Sensoriniame kambaryje vyko bendra pamokėlė. Ten vaikai žaidė žaidimus, mokėsi koncentruoti dėmesį, visi kartu iš smėlio pastatė Gedimino pilį.

      Toks bendravimas didina toleranciją, šalina atskirties barjerus, kuriuos jaučia neįgalieji vaikai.

      Norisi padėkoti Santaros gimnazijos  tėveliams, vaikams, visai mokyklos bendruomenei, už pagalbą kitiems, gerą širdį, atjautą.

      Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos bendruomenė padeda saugoti gerumą.

IMG_4276 IMG_4259 IMG_4244 IMG_4220 IMG_4271