A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Respublikinių, miesto, mokyklinių olimpiadų laimėtojai 2013-2014 m.m.

2013-2014 m.m.

 sveikinim

Mokinio vardas, pavardė Mokytojo pavardė
Lietuvių kalba  
Nikita Ambrusevič 3a – IV vieta miesto olimpiadoje R.Šovienė
Ilja Kaniščev 5f – I vieta mokyklinėje olimpiadoje J.Bizaitė
Jekaterina Nazimova 5b – I vieta mokyklinėje olimpiadoje V.Danusaitė
Natela Samkharadze 6c  – I vieta mokyklinėje olimpiadoje A.Stankevičienė
Ana Aleksejeva  7a – I vieta mokyklinėje olimpiadoje R.Vaitkaitytė
Olga Podvorskytė 7b – I vieta mokyklinėje olimpiadoje A.Stankevičienė
Nikolaj Gatijatulin 8c – I vieta mokyklinėje olimpiadoje A.Stankevičienė
Diana Kibickaja 10b – I vieta mokyklinėje olimpiadoje V.Danusaitė
Pavel Charitonovič 11a – I vieta mokyklinėje olimpiadoje R.Kavaliauskienė
Raiškiojo skaitymo konkursas (lietuvių kalba)  
Nadežda Diržytė 6a – I vieta mokykliniame konkurse A.Žukauskienė
Ana Aleksejeva 7a – I vieta mokykliniame konkurse R.Vaitkaitytė
Ernestas Osipovas 9b – I vieta mokykliniame konkurse J.Bizaitė
Anglų kalba  
Eliza Mikolajevič 5c – I vieta mokyklinėje olimpiadoje L.Achmedžanova
Anastasija Cymbal 6c – I vieta mokyklinėje olimpiadoje I.Rovda
Aleksandr Musajev 7b – I vieta mokyklinėje olimpiadoje T.Bruskina
Daniil Terentjev 8f – I vieta mokyklinėje olimpiadoje L.Achmedžanova
Valdemar Aksionov 9b – I vieta mokyklinėje olimpiadoje I.rovda
Povilas Jurjevas 10a – I vieta mokyklinėje olimpiadoje A.Juriavichene
Nikita Agejev 11a – I vieta mokyklinėje olimpiadoje T.Bruskina
Rusų kalba  
Aleksandra Vaskevičiūtė 4b – III vieta miesto olimpiadoje  
Polina Zagzina 5f – III vieta miesto raiškiojo skaitymo konkurse T.Petrova
Anton Zagzin 5f – I vieta mokyklinėje olimpiadoje, II vieta miesto olimpiadoje T.Petrova
Martinas Giričius 6c – I vieta mokyklinėje olimpiadoje, III vieta miesto olimpiadoje A.Dubietienė
Ana Aleksejeva  7a – I vieta mokyklinėje olimpiadoje, II vieta miesto olimpiadoje O.Toločko
Anastasija Lapkovskaja 8c – I vieta mokyklinėje olimpiadoje A.Talan
Igor Končevskij 9a – I vieta mokyklinėje olimpiadoje O.Toločko
Hanna Yeliseyeva 11a – I vieta mokyklinėje olimpiadoje, I vieta Respublikinėje olimpiadoje N.Voloskova
Matematika  
Anton Zagzin 5f – III vieta miesto olimpiadoje M.Šagidevič
Polina Zagzina 5f – II vieta mokyklinėje olimpiadoje M.Šagidevič
Dmitrijus Krivenkis 6b –  II vieta mokyklinėje olimpiadoje, konkurse „Kengūra“  pateko į geriausiųjų 50-ką Respublikoje J.Larina
Edvard Fedorovič 8c – II vieta mokyklinėje olimpiadoje J.Larina
Aleksandr Komarskij 8f – II vieta mokyklinėje olimpiadoje J.Larina
Valdemar Aksionov 9b – II vieta mokyklinėje olimpiadoje M.Šagidevič
Pavel Malinovskij 9c – konkurso „Euklidas“ mokyklinio etapo nugalėtojas M.Šagidevič
Edgar Kroman 12a – I vieta mokyklinėje olimpiadoje L.Ščekaturova
Maksim Dmitrovič 12b – II vieta mokyklinėje olimpiadoje L.Kiriušina
Istorija  
Ana Aleksejeva 7a – I vieta mokyklinėje olimpiadoje E.Kanaitė
Inesa Malikina 9a – I vieta mokyklinėje olimpiadoje L.Kovzan
Adrianas Konovalovas 8c – I vieta mokyklinėje olimpiadoje L.Kovzan
Romas Stankus 10c – I vieta mokyklinėje olimpiadoje L.Kovzan
Jurij Solovjov 11a – I vieta mokyklinėje olimpiadoje S.Matkevičienė
Maksim Dmitrovič 12b – I vieta mokyklinėje olimpiadoje S.Matkevičienė
Chemija  
Valdemar Aksionov 9b – I vieta mokyklinėje olimpiadoje A.Tiščenko
Diana Kibickaja 10b – I vieta mokyklinėje olimpiadoje A.Tiščenko
Hanna Yeliseyeva 11a – I vieta mokyklinėje olimpiadoje A.Tiščenko
Vitalija Meščeriakova 12c – I vieta mokyklinėje olimpiadoje A.Tiščenko
Biologija  
Diana Kibickaja 10b – I vieta mokyklinėje olimpiadoje E.Uzelo
Vitalija Meščeriakova 12c – I vieta mokyklinėje olimpiadoje E.Uzelo
Informatika  
Maksim Kluga 12a – I vieta mokyklinėje olimpiadoje N.Ginovič
Fizika  
Pavel Malinovskij 9c – I vieta mokyklinėje olimpiadoje G.Kurčevskij
Povilas Poguda 8f – I vieta mokyklinėje olimpiadoje G.Kurčevskij
Geografija  
Donatas Tretjakovas 8c – I vieta mokyklinėje olimpiadoje V.Guk
Artur Fomov 9b – I vieta mokyklinėje olimpiadoje V.Guk
Nikita Agejev 11a – I vieta mokyklinėje olimpiadoje V.Guk
Dailė  
Inesa Malikina 9a – I vieta mokyklinėje olimpiadoje L.Giedroit