A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Mano tėvų profesijos

1a klasės mokiniai susipažino su troleibusų vairuotojo profesija ir rinko elektros grandinę

Vasario 1 d. 1a klasės mokiniai susitiko su savo bendraklasių tėveliais – Tatjana Budichina ir Stanislavu Martinkevičiumi, kurie papasakojo apie savo profesijas.

Tatjana Budichina, dirbanti troleibuso vairuotoja, papasakojo apie tai, kada atsirado pirmasis troleibusas, koks yra jos profesijos tikslas. Vaikai buvo labai susidomėję ir uždavė daug klausimų.

Stanislavas Martinkevičius paruošė vaikams praktinę užduotį – reikėjo surinkti elektros grandinę. Pirmokai buvo padalinti į dvi komandas – berniukų ir mergaičių. Pirmoji elektros grandinę surinko mergaičių komanda.

 


1b klasės mokiniai susipažino su draudėjo specialybe

Vasario 3 d. 1b klasės mokiniai susitiko su savo bendraklasės Anastasijos Zykovič mama Natalija Mišunina, kuri papasakojo apie draudimą ir kam jis yra reikalingas.

Natalija Mišunina papasakojo pirmokams, ką galima ir ką būtina drausti, pvz., būstą, turtą, transporto priemones ir pan.

Pasakodama apie draudimą, draudimo specialistė demonstravo pateiktis, įvairias iliustracijas, rodė filmukus.

 


1c klasės mokiniai susipažino su slaugytojo profesija

Vasario 3 d. 1c klasėje vyko pamoka „Visos profesijos naudingos“, per kurią apie savo profesiją papasakojo vienos mokinės mama, dirbanti vyresniąja slaugytoja vaikų traumatologijos skyriuje.

Mokiniai sužinojo, kokių rūšių būna lūžiai ir kaip jie gipsuojami. Pirmokai uždavė labai daug klausimų.

DSC_0451 DSC_0475 DSC_0478 DSC_0481

 


 

4c klasės mokinių susitikimas su tautodailininke

Vasario 3 d. 4c klasės mokiniai susitiko su tautodailininke, gaminančia lėles.

Mokiniai sužinojo, kaip seniau buvo daromos medžiaginės lėlės ir kam jos buvo skirtos. Išklausę pasakojimo ketvirtokai patys turėjo galimybę sukurti savo lėles.

IMG_9164 IMG_9147 IMG_9130 IMG_9113


2c klasės mokiniai susipažino su psichologo profesija

Vasario 3 d. 2c klasės mokiniai susipažino su psichologo profesija.

Pamoką apie šią profesiją vedė 2c klasės mokinio Irmanto Siliaus mama, kuri antrokams papasakojo, kuo skiriasi vaikų, šeimos ir gyvūnų psichologai, kur jie dirba, kokias funkcijas atlieka.

Per pamoką Irmanto mama tapo gerąja burtininke, kuri savo rankose laikė stebuklingą lazdelę. Vaikai buvo labai susidomėję ir greitai įsitraukė į žaidimą. Kiekvienas antrokas galėjo savo rankose palaikyti lazdelę ir taip tapti geruoju burtininku.

Pamoka apie psichologo profesiją buvo labai įdomi ir naudinga.