A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Mažojo Kristoforo žymens apdovanojimas

      Kovo 11-oji buvo dviguba šventė mūsų gimnazijos 10f kl. mokinei Polinai Zagzinai. Vilniaus Rotušėje meras R. Šimašius ją apdovanojo Mažojo Kristoforo žymeniu už Vilniaus ir Lietuvos garsinimą mokslo srityje. Už išskirtinius pasiekimus iš viso buvo apdovanota 11 moksleivių.

     „Šiais metais aš tapau viena iš 11 laureatų Vilniuje, kurie buvo apdovanoti Mažojo Kristoforo žymeniu. Ceremonija vyko Vilniaus miesto rotušėje kovo 11 dieną, kai visas Vilnius šventė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, laisvės dieną.

      Man labai patiko rotušė. Buvau ten antrą kartą ir šįkart suspėjau pasimėgauti didingu pastatu su gražiomis salėmis. Be to, mane labai pradžiugino renginio organizavimas. Salėje be dalyvių ir jų artimųjų susirinko profesoriai iš universitetų, savivaldybės atstovai  ir kiti svarbūs asmenys.

     Turiningos dvi ceremonijos valandos tikrai neprailgo, jos buvo skirtos mums, laureatams. Kiekvieną iš mūsų pristatė – buvo parodyti trumpi video filmukai. Tai buvo labai malonu. Po diplomo įteikimo kiekvieną iš mūsų sveikino sostinės meras R.Šimašius. Po to turėjome atsakyti į keletą klausimų. Be to, buvo smagu susitikti su tokiais pat  talentingais žmonėmis, tarp kurių buvo ir sportininkų, ir muzikantų, ir savanorių. Vienas iš dalyvių net skambino pianinu.

      Supratau, kad yra žmonių, kurie nori ir daro, turi tikslą ir siekia jo. Šis apdovanojimas – paskata ir toliau tobulėti.“

(Polina Zagzina, 10f)

z6 z5 z3 z2 z1