A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Meninio skaitymo konkursai

DSC_0458 Vasario 6–15 d. Vilniaus „Santaros“ gimnazijoje ir progimnazijoje vyko 1–11 klasių meninio skaitymo konkursai, kuriuose dalyvavo itin gausus būrys lietuviško žodžio mylėtojų.
Mokiniai deklamavo pasirinktus kūrinius, o komisija juos vertino ir paskelbė nugalėtojus.

Sveikiname meninio skaitymo konkurso nugalėtojus ir juos ruošusias mokytojas!

Meninio skaitymo konkurso nugalėtojai

(2017 m. vasario 6–15 d.)

                       1–2 klasės

I vieta – Ariana Umbrasaitė, 1c klasė (mokytoja R. Šovienė)
               Taisija Verbelytė, 2b klasė (mokytoja S. Karkliuvienė)

II vieta – Titas Blažys, 1c klasė (mokytoja E. Červonenko)
                Arina Podmostko, 2c klasė (mokytoja R. Šovienė)

III vieta – Arina Jankauskaitė, 1a klasė (mokytoja E. Červonenko) 
               Pavelas Tomaševičius, 1c klasė (mokytoja R. Šovienė)
               Simona Pociūtė, 2a kl. (mokytoja R. Šovienė)

                       3–4 klasės

I vieta – Ilja Ivancov, 3c klasė (mokytoja S. Karkliuvienė)

II vieta – už kompoziciją „Grybų karas“ (mokytoja R. Šovienė)
               Kirilas Ambrusevič, 3b klasė,  Ariana Kiprijanovič, 3b klasė,  Dmitrij Kozlovskij, 3b klasė

III vieta – Nikolė Cadovič, 4b klasė (mokytoja V. Čerkauskienė)

                       5–6 klasės

I vieta – Anastasija Minailova, 5f  klasė ( mokytoja A. Žukauskienė)

II vieta – Nikita Ambrusevič, 6a klasė  (mokytoja S. Karkliuvienė)
               Maksim Šmaro, 5h klasė (mokytoja A. Žukauskienė)

III vieta – Elizaveta Shishkina, 5a klasė (mokytoja B. Gedienė)
               Valerija Šilkina, 5f  klasė (mokytoja A. Žukauskienė)
               Ilana Kulakova, 5h klasė (mokytoja A. Žukauskienė)

                       9–11 klasės

I vieta –Angelina Beliajeva, 11a klasė (mokytoja V. Danusaitė)
               Anastasija Goloborodko, 9a klasė (mokytoja J. Bizaitė)

II vieta –Zlata Ozevičiūtė, 9c klasė (mokytoja R. Vaitkaitytė)

III vieta – Ernestas Kolpakovas, 11 c klasė (mokytoja V. Danusaitė)

DSC_0379 DSC_0383 DSC_0381 DSC_0384 DSC_0385 DSC_0392 DSC_0404 DSC_0398 DSC_0413 DSC_0423 DSC_0428 DSC_0431 DSC_0607 DSC_0611 DSC_0603 DSC_0598 DSC_0442