A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Mokslinė-praktinė konferencija Gardine

Vasario 22 d. Gardino akademiko E. Karskio gimnazijoje vyko tarptautinė mokinių mokslinė-praktinė konferencija, kurioje pranešimus skaitė mūsų mokyklose mokiniai Hanna Yeliseyeva, Denis Voronecki, Yuriy Solovyov ir Nikita Agejev. Konferencijoje dalyvavusių mokinių grupės vadovė – anglų kalbos mokytoja Tatjana Bruskina. 

Mokinius konferencijai ruošė anglų kalbos mokytoja Tatjana Bruskina, istorijos mokytoja Stanislava Matkevičienė, biologijos mokytoja Elena Uzelo ir dailės mokytojas Lešek Gedroit.

Mokinių įspūdžiai apie konferenciją:

 „Konferencija buvo gerai organizuota ir joje vyravo puiki atmosfera. Visi dalyviai buvo draugiški. Susipažinau su bendraamžiais iš įvairių šalių ir miestų. Pristatyti projektai buvo labai skirtingi ir įdomūs. Ši konferencija – nepamirštama patirtis“.

Anna Jelisejeva

„Kelionė į Baltarusiją paliko daug įspūdžių. Gyvenau šeimoje, su kurios nariais buvo malonu bendrauti. Konferencija buvo sunki, bet labai įdomi, buvo pristatyta daug įdomių projektų. Nors, mano nuomone, mano projektas buvo silpnokas, bet vertintojams labai patiko“.

Denis Voronecki

„Kelionė į Gardiną man labai patiko. Ten aš susiradau daug naujų draugų, smagiai praleidau laiką. Be to, sudalyvavau mokslinėje konferencijoje, kurioje gavau pirmo laipsnio diplomą“.

Jurij Solovjov

„Konferencija, kuri buvo puikiai organizuota, paliko neišdildomų įspūdžių. Konferencija buvo įsimintina, na, o pristatyti projektai įdomūs. Aš, Anna Jelisejeva ir Vladislav Kurbatov gavome antrojo laipsnio diplomus. Esame labai tuo patenkinti. Esant galimybei mielai sudalyvautume tokioje konferencijoje dar kartą“.

Nikita Agejev

 

DSC06887 DSC06876 Solovjev-page-001  Voronecki-page-001 елисеева-page-001