A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

baneris

Mokykloje išduodami elektroniniai mokinio pažymėjimai

Informuojame, kad gimnazija sudarė tarpusavio bendradarbiavimo sutartį su VšĮ „Švietimo standartas“, kurios pagrindu moksleiviai gali užsisakyti elektroninį mokinio pažymėjimą.

Į elektroninį mokinio pažymėjimą integruotas viešojo transporto bilietas. Su juo taikoma net 20% nuolaida kelionėms traukiniu. Pažymėjimas suteikia ir kitų moksleiviams aktualių nuolaidų.

Pažymėjimas yra Valstybinės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos patvirtintas, Švietimo ir mokslo ministerijos teisės aktais reglamentuojamas oficialus mokinio dokumentas su nuotrauka ir asmens duomenimis.

Pažymėjimą užsisakyti galite interneto tinklapyje www.pazymejimas.lt
EMP kaina nustatytam laikotarpiui – 5,79 EUR. Galioja nuo 1-4 metų laikotarpiu, priklausomai nuo klasės, kurioje mokosi moksleivis. Pažymėjimas išduodamas 1-4 klasėje, 5-8, 9-10 arba I-II gimnazijos ir 11-12 arba III-IV gimnazijos.

2016 m. sausį – birželį išduodami pažymėjimai turi pratęstą galiojimo terminą. Jeigu moksleivis yra 4, 8, 10 (arba II gimnazijos) klasėse, rugsėjo mėnesį naujo pažymėjimo jam gamintis nereikės.

Užsakyti ir pagaminti elektroniniai mokinio pažymėjimai yra išduodami mokyklos raštinėje.

Kilus klausimams galite kreiptis į mokyklos administraciją arba susisiekti su „Švietimo standarto“ atstovais. Kontaktinis tel.: 861147713, el. pašto adresas: svietimostandartas@gmail.com