A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Mokyklos gimtadienio šventė

Gruodžio 5 d. mokykla šventė 93-iąjį gimtadienį. 

8 val. ryto, nuskambėjus skambučiui, dalykų mokytojai kvietė mokinius į netradicines pamokas, per kurias kalbėjo apie „Santaros“ mokyklą – jos praeitį ir dabartį. Per šią pamoką mokiniai taip pat rašė sveikinimus bei palinkėjimus mokyklai.

Per antrąją pamoką mokyklos lėlių teatro aktoriai 3–4 klasių mokiniams parodė mini spektaklį apie mokyklą – jos ištakas ir dabartį. Mokiniai ne tik pamatė spektaklį, bet ir kalbėjosi, kas iš jų šeimos narių baigė „Santaros“ mokyklą ar vis dar joje tebesimoko.

Per pirmąją ilgąją pertrauką mokiniai rinkosi į mokyklos fojė šokti bendro šokio, kuris visus suvienijo.

Per antrąją ilgąją pertrauką kūno kultūros mokytojai mokinius kvietė dalyvauti linksmosiose estafetėse, kurios vyko sporto salėje.

12 val. mokiniai rinkosi į netradicines pamokas, kurias vedė mokytojai, tėvai ir buvę mokiniai. Per netradicines pamokas svečiai pasidalijo savo prisiminimais apie mokyklą, kalbėjo apie savo pasirinktas profesijas ir diskutavo su mokiniais.

Lietuvių kalbos ir teatro mokytoja Jolanta Bizaitė į 10b klasės mokiniams skirtą netradicinę pamoką pakvietė Vilniaus Kamerinio teatro aktorių Zigmantą Baranauską, kuris iš pradžių dešimtokams papasakojo apie aktoriaus specialybę. Paskui mokiniai atliko aktoriaus pateiktas užduotis ir vaidino situacijas. Pamoka su aktoriumi dešimtokams suteikė daug gerų emocijų.

13 val. mokyklos bendruomenė ir svečiai rinkosi į aktų salę, kurioje vyko šventinis koncertas. Gražiausius sveikinimus, dainas ir šokius mokyklai dovanojo mokiniai ir jų tėveliai.

13 val. mokyklos sporto salėje vyko draugiškos dabartinių ir buvusių mokinių krepšinio varžybos. Rezultatu 42:22 varžybas laimėjo dabartiniai mokyklos mokiniai. Daugiausiai taškų varžybose pelnė Ernest Osipov (10b klasė), Jevgenij Masalskij (11c klasė) ir Aleksej Bakin (8b klasė).

Tos pačios dienos rytą vyko dar vienos draugiškos krepšinio varžybos, kurias sužaidė „Santaros“ mokyklos ir VšĮ „Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje“ mokiniai. Rezultatu 37:22 varžybas laimėjo mūsų mokyklos mokiniai.

IMG_3629 IMG_3637 IMG_3641 IMG_3673 IMG_3702 IMG_3759