A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Jurmala_10

Muzika skamba Jūrmaloje

Lapkričio 25 d. Jūrmalos (Latvija) vaikų sanatorijoje „Belorus“ buvo surengtas pirmas „Santaros“ mokyklos labdaros koncertas „Družnyj samovar“.

Gražiausiomis dainomis ir gera nuotaika su žiūrovais dalijosi „Santaros“ progimnazijos/gimnazijos kolektyvai: vokalinis ansamblis „Šermukšnėlė“,  šiuolaikinio šokio studija „Angel Project“. Kolektyvus lydėjo vadovai ir visas būrys tėvelių. Mūsų mokiniai buvo pakviesti apsilankyti Jūrmaloje dar kartą.

Mokyklos muzikinio teatro „Pasaka“ 4c kl. mokiniai nekantriai laukė kovo 30-osios ryto, nes artėjo ilgai laukta koncertinė kelionė į Jūrmalą. Savo žiūrovams jie paruošė miuziklą „Miško pasaka“. Koncertas skirtas vaikams iš Baltarusijos, kurie nukentėjo nuo Černobilio atominės katastrofos ir šiuo metu gydosi sanatorijoje.

Kelionė neprailgo, nes vaikai kalbėjosi, klausėsi muzikos. Su vaikais važiavo ir jų tėvai, kurie norėjo pamatyti ir save, ir vaikus kitoje šviesoje. Kelionės – tai proga vaikams ir jų tėvams pasisemti naujų įspūdžių, praleisti kartu daug laiko, išgyventi įvairias emocijas – ne tik susižavėjimą, džiaugsmą, bet kartais ir nuovargį.

Pirmiausia, pakeliui į Jūrmalą, aplankėme Latvijos pilį – Rundalės rūmuose. Įspūdingai dideli, nuostabūs rūmai, su daugybe paveikslų ir senove dvelkiančiais baldais. Jūrmaloje susipažinome su nuostabiu miestu, kur sugyvena praeito šimtmečio pradžioje pastatyti mediniai vasarnamiai ir šiuolaikiniai kurortinių įstaigų pastatai. Sanatorijoje „Belorus“ pristatėme savo miuziklą. Dėkingi klausytojai linkėjo  mūsų mokyklos kolektyvui geros kūrybinės kloties, toliau siekti profesionalumo.

Kitą dieną aplankėme Rygos zoologijos sodą. Jame pamatėme nuostabių ir dar neregėtų gyvūnų pvz.: žirafų, tigrų, oposumų, flamingų ir kitų.

Grįžimas namo nė kiek neprailgo, visi dalijosi patirtais įspūdžiais. Net nepastebėjome, kaip atsidūrėme Vilniuje.

Tėvai, vaikai ir mokytojai nusprendė, kad reikia daugiau tokių koncertinių ir edukacinių kelionių.

E. Avižienienė, kelionės organizatorė

Jurmala_10 Jurmala_09 Jurmala_08 Jurmala_07 Jurmala_06 Jurmala_05 Jurmala_04 Jurmala_03 Jurmala_02 Jurmala_01