A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Netradicinė pamoka „Skalvijoje“

       Gruodžio 14 d. 10c kl. mokiniai su lietuvių kalbos ir literatūros mokytojomis D.Jaronskiene ir R.Vaitkaityte vyko į edukacinę pamoką „Skalvijos“ kino centre, kur žiūrėjo kino juostą „Rūta“. Filmas moksleiviams labai patiko. Anot jų, daug sužinojo apie plaukikės Rūtos Meilutytės gyvenimą, apie jos pasiekimus, sunkų darbą siekiant tikslo.

Keletas moksleivių atsiliepimų

„Labai patiko, kad filme buvo rodomi ir šeimos nariai (tėvas, broliai, močiutė) , ir treneriai. Labai daug sužinojau apie mūsų šalies pasididžiavimą – plaukikę Rūtą Meilutytę.“ (J.Bulatova, 10c)

„Filmas man patiko, dar norėčiau eiti į tokias edukacines pamokas. Labai įdomu buvo žiūrėti filmą apie žmogų, kuris gyvena tavo šalyje ir pasiekia pasaulio rekordus“. (D.Bulygov, 10c)

„Filmas man labai patiko, jis parodė, kad turėdamas tikslą privalai daryti viską, kas įmanoma, kad jį pasiektum“. (D.Semionov, 10c)

„Man labai patiko filmas. Iki filmo peržiūros apie Rūtą Meilutytę žinojau labai mažai, tik, kad ji plaukikė ir kai kurių populiarių produktų reklamos veidas. Po filmo sužinojau labai daug“. (A.Kostusiova, 10c)