A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41

Nominacijos

2016-2017 m.m.

Nominacijos01

remelis

Nominacija „Obuolys“

Alisa Skopinceva (12a klasė)

Nominacijos20

Tarptautinio matematikos konkurso „Kings“ nugalėtoja (du kartus), tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ nugalėtoja mokykloje (12-tų klasių), tarptautinio edukacinio matematikos konkurso „Olypis 2017“ nugalėtoja (I laipsnio diplomas), tarptautinio edukacinio anglų k. konkurso „Olypis 2017“ nugalėtoja (I laipsnio diplomas), tarptautinio edukacinio lietuvių k. konkurso „Olypis 2017“ nugalėtoja (I laipsnio diplomas), apdovanota Vilniaus Gedimino technikos universiteto jaunojo inžinieriaus diplomu.

remelis

Nominacija „Obuolys“

Dmitrij Kamyšanskij (11a klasė)

Miesto chemijos olimpiados nugalėtojas (II vieta), mokyklos chemijos olimpiados nugalėtojas (I vieta), mokyklos biologijos olimpiados nugalėtojas (I vieta), tarptautinio edukacinio chemijos konkurso „Olypis 2017“ nugalėtojas (I laipsnio diplomas) (rudens ir pavasario sesija), tarptautinio edukacinio matematikos konkurso „Olypis 2017“ nugalėtojas (II laipsnio diplomas), tarptautinio edukacinio biologijos konkurso „Olypis 2017“ nugalėtojas (III laipsnio diplomas), respublikinės chemijos olimpiados dalyvis, mokyklos orkestro „Santara“ narys, vokalinio instrumentinio ansamblio „Retro“ narys.

remelis

Nominacija „Obuolys“

Agata Kipran (9a klasė)

Miesto rusų k. olimpiados nugalėtoja (III vieta), mokyklos rusų k. olimpiados nugalėtoja (I vieta), mokyklos fizikos olimpiados nugalėtoja (I vieta), mokyklos lietuvių k. olimpiados nugalėtoja (I vieta), mokyklos anglų k. olimpiados nugalėtoja (III vieta), tarptautinio matematikos konkurso „Kings“ ir Europos egzamino dalyvė, projektų „Kultūrų maratonas“ ir „Mokiniai – mokiniams“ dalyvė, mokyklos orkestro „Santara“ narė.

remelis

Nominacija „Metų sėkmė“

Adrian Konovalov (11c klasė)

Miesto geografijos olimpiados nugalėtojas (III vieta), mokyklos istorijos olimpiados nugalėtojas (I vieta), tarptautinio edukacinio istorijos konkurso „Olypis 2016“ ir „Olypis 2017“ nugalėtojas (I laipsnio diplomas), tarptautinio edukacinio geografijos konkurso „Olypis 2016“ ir „Olypis 2017“ nugalėtojas (I laipsnio diplomas), tarptautinio edukacinio matematikos konkurso „Olypis 2016“ ir „Olypis 2017“ nugalėtojas (II ir III laipsnio diplomai), tarptautinio edukacinio chemijos konkurso „Olypis 2016“ nugalėtojas (II laipsnio diplomas), konkurso „Nacionalinis mokinių Č.Kudabos geografijos konkursas“ dalyvis, mokyklos projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadoriai“ dalyvis, bendro religinio projekto dėl provoslavų švietimo ir auklėjimo Lietuvoje dalyvis.

remelis

Nominacija „Metų sėkmė“

Ana Aleksejeva (10c klasė)

Nominacijos15

Miesto lietuvių k. olimpiados nugalėtoja (III vieta), tarptautinės konferencijos „Naujieji filomatai“ Gardine nugalėtoja (I vieta), mokyklos istorijos olimpiados nugalėtoja (I vieta), pirmojo turo „Konstitucijos egzaminas“ nugalėtoja (I vieta), mokyklos rusų k. olimpiados nugalėtoja (II vieta), projektų „Erasmus+“ ir „Dideli ir maži ekranai“ dalyvė, Mokyklos tarybos narė, mokyklos Mokinių tarybos narė.

remelis

Nominacija „Aktyvi pozicija“

Olga Podvorskytė (10c klasė)

Mokyklos lietuvių k. olimpiados nugalėtoja (I vieta), projekto „Dideli ir maži ekranai“ dalyvė, visų mokyklos koncertų ir koncertų už mokyklos ribų solistė, mokyklos ir klasės renginių dalyvė ir organizatorė.

remelis

Nominacija „Aktyvi pozicija“

Nikol Ignatovič (11a klasė)

Nominacijos12

Tarptautinėje Amerikos mokykloje vykusios daugiakalbės olimpiados (anglų k.) nugalėtoja (I vieta), Tarptautinėje Amerikos mokykloje vykusios daugiakalbės olimpiados pristatant mokyklą nugalėtoja (II vieta), visų mokyklos koncertų, olimpiadų, švenčių vedančioji, mokyklos projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadoriai“ dalyvė.

remelis

Nominacija „Aktyvi pozicija“

Angelina Beliajeva (11a klasė)

Mokyklos lietuvių k. olimpiados nugalėtoja (II vieta), mokyklos lietuvių k. olimpiados raiškiojo skaitymo konkurso nugalėtoja (I vieta), tarptautinių debatų Druskininkuose ir Minske dalyvė, mokyklos projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadoriai“ dalyvė, visų mokyklos koncertų, olimpiadų, švenčių vedančioji, įvairių šalies ir tarptautinių festyvalių pučiamųjų instrumentų orkestrų dalyvė.

remelis

Nominacija „Aktyvi pozicija“

Maksim Igošev (11c klasė)

Nominacijos17

Mokyklos projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadoriai“ vienas iš vadovų, muzikinės grupės vadovas, krepšinio būrelio organizatorius, visų mokyklos švenčių, renginių, labdaros koncertų ir akcijų organizatorius.

remelis

Nominacijos21