A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Popietė Vilniaus „Santaros” vidurinėje mokykloje

MTC komanda, tęsdama apsilankymus besimokančiose mokyklų bendruomenėse, atvyko į Vilniaus „Santaros” vidurinę mokyklą. Į susitikimą su mumis, Mokyklų tobulinimo centro atstovėmis, susirinko visas būrelis  Vilniaus „Santaros” mokyklos mokytojų ir pavaduotoja ugdymui Tamara Lukoševičienė. 

Mokytojos papasakojo apie šių mokslo metų mokymosi prioritetus, apie iššūkius, su kuriais tenka susidurti klasėje. Ši mokykla – viena iš seniausiai ir nuosekliausiai bendradarbiaujančių su Mokyklų tobulinimo centru. Džiugu tai, kad mokymosi rezultatai mokykloje neša vaisius – pavaduotoja Tamara pasidžiaugė, kad daug kas pasikeitė ugdymo turinio organizavimo ir mokytojų bendradarbiavimo kultūroje, kitaip tariant, mokymų metu įgytas žinias ir patirtis mokytojai perkelia į savo tiesioginę darbinę veiklą.

Padėkojome Santaros vidurinės mokyklos atstovams ir įteikėme simbolinę Mokyklų tobulinimo centro dovanėlę – dėžutę su įvairiomis mokytojams naudingomis priemonėmis. Aptarėme tolesnio bendradarbiavimo perspektyvas ir galiausiai pavaduotojos Tamaros lydimos pasivaikščiojome po mokyklą.

12315  542313135431 4543123