A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Sekmes diena21

Pradinių klasių mokinių Sėkmės diena

Gegužės 18 d. „Santaros“ progimnazijos antrų ir trečių klasių mokiniai, jų mokytojai ir tėveliai rinkosi į aktų salę, kur nekantriai laukė beprasidedančios šventės – Sėkmės dienos.

Sėkmės diena – tai tradicinė visus mokslo metus vainikuojanti šventė, per kurią apdovanojami geriausiai besimokantys, aktyviausi mokiniai, mokytojai ir nuolat mokyklos bendruomenės gyvenime dalyvaujantys tėveliai.

Visus susirinkusiuosius pasveikino renginio vedėjai. Vėliau žodis buvo perduotas progimnazijos pavaduotojai ugdymui Liubov Giedroit, kuri įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanėles geriausiai mokyklos, miesto ir respublikos konkursuose bei olimpiadose pasirodžiusiems mokiniams. Padėkos raštai taip pat buvo įteikti ir geriausių akademinių rezultatų pasiekusiems bei aktyviausiems antrokams ir trečiokams.

Direktoriaus pavaduotoja Evelina Avižienienė pasveikino vokalinio ansamblio „Šermukšnėlė“ dainininkus, kuriems vadovauja muzikos mokytoja Natalija Levickienė. Šiemet šis ansamblis savo dainomis džiugino ne tik mokyklos bendruomenės narius, bet ir Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje vykusių muzikos festivalių žiūrovus. Daugybės plojimų nusipelnė ir mokyklos renginiuose nuolat savo pasirodymais džiuginantys Ievos Žilienės vadovaujami pramoginių šokių šokėjai.

Bibliotekininkė Natalija Vorkovič pristatė šiais metais daugiausiai skaitančią klasę. Ja tapo 2c klasė.

Progimnazijos direktorė Tamara Lukoševičienė tarė nuoširdų padėkos žodį mokyklos bendruomenės gyvenime aktyviai dalyvaujantiems tėveliams.

Renginio metu skambėjo daugybė smagių dainų, žiūrovų akis džiugino profesionaliai atliekami šokiai. Gausybės plojimų sulaukė specialiai šiam renginiui susibūręs mamyčių ansamblis.

Per šventę netrūko šypsenų, plojimų ir geros nuotaikos. Sėkmės diena tikrai buvo sėkminga!

Sekmes diena23 Sekmes diena22 Sekmes diena21 Sekmes diena20 Sekmes diena19 Sekmes diena18 Sekmes diena17 Sekmes diena16 Sekmes diena15 Sekmes diena14 Sekmes diena13 Sekmes diena12 Sekmes diena11 Sekmes diena10 Sekmes diena09 Sekmes diena08 Sekmes diena07 Sekmes diena06 Sekmes diena05 Sekmes diena04 Sekmes diena03 Sekmes diena02 Sekmes diena01