A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Profesinio informavimo savaitė

Balandžio 3–7 d. „Santaros“ gimnazijoje buvo paskelbta profesinio informavimo savaitė, per kurią vyko daug edukacinių pamokų, susijusių su karjeros planavimu.

Balandžio 4 d. “Swedbank” banko atstovai 9 klasių mokiniams  organizavo finansinio raštingumo pamoką–diskusiją, kurios tikslas – skatinti jaunimą domėtis, iš kur gauti pinigų, kaip juos valdyti, taupyti, kad patenkintum savo poreikius. Su moksleiviais buvo kalbėta apie pinigų vertę, taupymo ir skolinimo galimybes šiandieninėje visuomenėje. Banko darbuotojos ir mokytojos pasidalijo su jaunąja karta savo patirtimi.

10 klasių mokiniams surengtas motyvacinis seminaras “Aš nežinau, ko noriu”. Lektorius Aivaras Pranauskas siekė sudominti mokinius karjera. Svarbu, kad jie lavintų tam reikalingas kompetencijas (emocines, bendravimo ir savęs pažinimo), kurios ateityje padėtų įgyvendinti tam tikrus tikslus. Lektorius skatino dalyvių sąmoningumą savęs ir aplinkinio pasaulio pažinimo srityje.

“Profesinio gyvenimo kelio projektavimas“ – tai edukaciniai motyvaciniai mokymai  11 kl.  mokiniams, kuriuos vedė profesonalūs karjeros konsultantai  Simonas Jakubauskas, Olegas Koršunovas ir Gintarė Joteikaitė. Moksleiviai gavo daug naudingos informacijos renkantis karjeros sritį, tinkamą darbą.

VGTU, VU, VIKO atstovai abiturientams papasakojo, kokios studijų programos yra atstovaujamose institucijose,  pristatė studijų priėmimo tvarką aukštosiose mokyklose. Po pristatymo mokiniai uždavė klausimų ir gavo reikiamos informacijos.