A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Respublikinė programa „Renkuosi mokyti!“

Programa „Renkuosi mokyti!“ yra tęstinis socialinis projektas, kuriuo pagrindinis tikslas – didinti visuomenės pasitikėjimą mokytojo profesija, į mokyklas dvejiems metams pritraukiant geriausius universitetų absolventus, kurie yra pasiruošę padėti mokytis kiekvienam vaikui, o ypač tiems, kuriems reikia įkvėpiančio pavyzdžio, palaikymo, nuoširdaus dėmesio bei individualizuoto mokymo.

Mūsų mokykloje 2010 – 2012 metais dirbo du „Renkuosi mokyti!“ mokytojai: ekonomikos ir fotografijos mokytojas Daumantas Stumbrys ir lietuvių kalbos mokytoja Sigita Komarovskytė. Daumantas vedė pamokas 9 ir 11,Sigita – 4 ir 6 klasių mokiniams. Per du darbo mokykloje metus mokytojai ne tik pasisėmė neįkainojamos gyvenimiškos patirties, bet ir užmezgė ypatingai šiltus santykius su mokiniais, mokytojais ir mokyklos administracijos darbuotojais. Antraisiais darbo mokykloje metais Daumantas įgyvendino projektą „Radau profesiją!“, kurio metu mokiniai susipažino su įvairiomis profesijomis. Sigitos projektas vadinosi „Kuriu knygą!“. Šio projekto rezultatas – pačių mokinių sukurta knyga.Mokytojų mentorė buvo direktoriaus pavaduotoja Tamara Lukoševičienė. 

2012 – 2013 m.  mūsų mokykloje pirmus metus dirba „Renkuosi mokyti!“ 4 kartos mokytoja Aurelija Ciukšaitė. Aurelija veda fotografijos ir vizualinio raštingumo pamokas 12 klasių mokiniams, taip pat keramikos  būrelį pradinėms klasėms. Mokytoja džiaugiasi dirbdama „Santaros“ vidurinėje mokykloje, kur sudarytos puikios sąlygos mokinių kūrybiškumui ugdyti.  Aurelijos mentorė yra lietuvių kalbos vyr.mokytoja Virginija Danusaitė, turinti 16 metų darbo stažą.

Projektas “Radau profesiją” . Sėkmės istorijos