A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Sėkmės istorijos

Popietė su svečiais iš Western Union

2015 m. sausio 9 d. popietę 11-12 klasių mokiniai praleido su tarptautinės įmonės Western Union darbuotojais ir praktikantais.  Įmonės darbuotojai Šarūnas Šuipis, Indrė Lukoševičiūtė, Lorenzo Mattiacci, Vidmantas Vaitkus, Igor Tkaciuk nupasakojo savo karjeros kelią pradedant studijų pasirinkimu ir baigiant šiandieniniu darbu Western Union. Dalijosi savo patirtimi renkantis studijas, gyvenimiškais patarimais padedančiais sėkmingai prisitaikyti darbo pasaulyje. Įmonės praktikantai Linas Beliūnas ir Greta Daujotaitė papasakojo apie galimybes, kurias Western Union suteikia studentams. Svečiai su mokiniais bendravo anglų kalba. Popietėje netrūko ne tik sėkmės istorijų, žaidybinių akimirkų, tačiau ir mokinių susidomėjimo. Renginį vedė jaunimo organizacijos AIESEC atstovė Živilė Povilaitytė.

100_7807 100_7809


 

2012 metais vasario – balandžio mėnesiais mokykloje buvo įgyvendintas projektas „Radau profesiją“. Projekto vadovas „Renkuosi mokyti“ programos mokytojas Daumantas Stumbrys. Projekto tikslas buvo padėti vyresniųjų klasių mokiniams pasirinkti profesiją. Projekto metu virš šimto mokinių susipažino su įvairiomis profesijomis, todėl jiems bus daug lengviau ateityje pasirinkti profesiją. Šiame puslapyje pateikiamos 6 sėkmės istorijos iš kurių mokėsi mokiniai.


daumantas-mikucionis-02 daumantas-mikucionis-01

Verslininkas DAUMANTAS MIKUČIONIS. Kavinių tinklo COFFEE IN savininkas

Verslininkas – tai žmogus, įgyvendinantis savo idėjas versle. Jis kuria savo verslą, naujas darbo vietas. Verslininko darbo rezultatas – sėkmingai veikiantis verslas. Kiekvieno verslo pagrindinis tikslas – pelnas.

Daumantas Mikučionis aplankė mūsų mokyklą ir mokiniams, kurie mokosi verslo vadybą, pasakojo apie verslo kūrimą. Verslininkas papasakojo, kaip jis įkūrė kavinių tinklą COFFEE INN ir kokiais verslais užsiima šiuo metu.


silvija-stuckaite

Banko administratorė SILVIJA STUČKAITĖ

Banko administratorius – tai žmogus, atsiliepiantis į telefono skambučius, priimantis korespondenciją, užsakantis kanceliarines prekes įmonės darbuotojams, sutinkantis įmonės svečius, tvarkantis dokumentų registracija, bei atsakantis už savo korpuso sklandu darbo proceso užtikrinimą. Kitaip sakant administratorius yra banko vizitinė kortelė.


urte-neniskyte-02 urte-neniskyte-01

Kembridžo biochemijos mokslų daktarė URTĖ NENIŠKYTĖ

Biochemikas – tai žmogus, kuris atlieka gyvų organizmų cheminės sudėties ir vyksmų mokslinius tyrimus, tobulina ir skatina mokslo pasiekimų praktinį taikymą pramonėje, medicinoje ir kitose srityse.


marius-jovaisa-02 marius-jovaisa-01

Fotografas, verslininkas MARIUS JOVAIŠA

Marius Jovaiša  papasakojo apie tai kaip tapo fotografu, ką būtent jis fotografuoja ir nuo ko reikia pradėti, kad taptum profesionalu.  Marius Jovaiša daug pasiekė gyvenime ir yra labai talentingas fotografas. Jis parodė mums, kad viską įmanoma pasiekti, tik reikia mylėti tai, ką darai ir nebijoti rizikuoti.


vytautas-michelkevicius-02 vytautas-michelkevicius-01

Vilniaus universiteto komunikacijos mokslų daktaras, Vilniaus dailės akademijos Nidos meno kolonijos meno direktorius VYTAUTAS MICHELKEVIČIUS

Su Vytautu aplankėme Vilniaus dailės akademiją, pasižiūrėjome, kaip atrodo meno fakultetai ir meno katedros, pamatėme keletą studentų darbų, sužinojome, kokioje aplinkoje mokosi studentai, sužinojome truputi informacijos apie kiekvieną iš fakultetų. Labai patiko meniška aplinka ir visos instaliacijos, kurias matėme.


giedrius-tamulaitis-02 giedrius-tamulaitis-01

Elektroninės muzikos kūrėjas GIEDRIUS TAMULAITIS (Garo)

Garo papasakojo apie tai, nuo ko jis pradėjo savo karjerą, kodėl pasirinko būtent ją, ką jis darė, kad pasiektų savo tikslo. Mes turėjome galimybę pagroti su aparatu, su kuriuo jis kuria savo muziką. Susitikimas su Garo paliko labai gerą įspūdį, buvo labai įdomu, netgi privertė susimąstyti apie šią profesiją. Labiausiai patiko tai, kad turėjome galimybę pagroti, pabandyti, ką nors sukurti.