A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Prancuzu diena7

Projekto „Sveiki atvykę į Prancūziją!“ pristatymas

Norite išmokti užsienio kalbą? Ateikite į „Santaros“ progimnaziją/gimnaziją ir padarykite tai įdomiai – dalyvaudami  pamokose netradicinėse erdvėse bei  įvairiausiuose projektuose. Pavyzdžiui tokiame, kurį „Santaros“ progimnazijos/gimnazijos mokiniai pristatė balandžio 27 d. – „Bienvenue en France!“ („Sveiki atvykę į Prancūziją!“).

Projekto pagrindinis tikslas – motyvuoti mokytis užsienio kalbų. Dalyvavusieji projekte moksleiviai parodė puikius bendravimo užsienio kalba įgūdžius. Fantastiško grožio, elegantiški teatro kostiumai, vedėjų ir atskirų scenų veikėjų šypsenos bei humoras, graži muzika ir užburiantys šokiai – visa tai sukūrė neįprastą, įkvepiančią šviestis ir grožėtis aplinkiniu pasauliu atmosferą. Taip pat projekto pristatymo metu  šešiomis skirtingomis kalbomis, kurias kiekvienas turi galimybę išmokti mūsų gimnazijoje (lietuvių, rusų, anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų), buvo padeklamuotas Polio Eliuaro eilėraštis „Laisvė”, pabrėžiantis, kad nors žmonių tautinė tapatybė ir skiriasi, žmogiškosios vertybės išlieka tos pačios. Tiek patys projektą pristatantys moksleiviai, tiek  žiūrovai džiaugėsi puikiai ir turiningai praleidę laiką.

Projektą organizavo ir scenarijų kūrė prancūzų kalbos mokytoja Jelena Vitienė.

Prancuzu diena1 Prancuzu diena8 Prancuzu diena7 Prancuzu diena6 Prancuzu diena5 Prancuzu diena4 Prancuzu diena3 Prancuzu diena2