A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Be patyciu_6

Savaitė be patyčių

Kovo 19-23 d. mokykloje vyko akcija „Savaitė be patyčių“. Veiklose dalyvavo visa mokyklos bendruomenė. Per šią savaitę buvo organizuota  socialinė akcija „Pasirašau prieš patyčias“, įvairūs konkursai (geriausio šūkio, gražiausio komplimento) .

Mokyklos fojė vyko paroda „Padovanok šypseną draugui“, „Linksmųjų pertraukėlių“ metu organizuotas flešmobas „Sustokime ratu“.

Buvo organizuotos teminės paskaitos 3-4 kl. mokiniams „Vaikai, gyvenkime draugiškai“, kurias vedė 8a klasės mokiniai.

7-10 kl. mokiniams  organizuotose paskaitose „Smurtas tarp paauglių“ kalbėta apie įvairias patyčių formas. Paskaitas skaitė Dingusių žmonių šeimų paramos centro teisininkė Rugilė Butkevičiūtė ir Vilniaus m. pirmojo policijos komisariato vyr. tyrėja Liljana Malinovskaja.

Informacinių technologijų pamokose buvo kalbama apie saugų internetą („Aš saugus internete“), vyko mobiliųjų programų „SOS“, „Internetinės patyčios“ pristatymas.

Etikos pamokų metu 9-10 klasių mokiniai kūrė rašinius „Mokykla be agresijos“.

Lietuvių, rusų, užsienio kalbų pamokose 5-10 kl. mokiniai kūrė akronimą.

Kūno kultūros pamokose buvo rengiamos draugiškos estafetės, varžydamiesi tarpusavyje mokiniai buvo draugiški ir tolerantiški.

9-ose klasėse vyko filmų „Pokalbiai rimtomis temomis“, „Klasė“ peržiūra ir aptarimas Po filmų peržiūros su mokiniais buvo diskutuojama apie tai, kokius jausmus jiems sukėlė matyti filmai, ko jie pasimokė, buvo atliekamos kritinio mąstymo užduotys.

Psichologinių žaidimų „Aš esu ypatingas“ metu mokiniai buvo skatinami pažinti save, stiprinti pasitikėjimą savimi.

Be patyciu_1 Be patyciu_9 Be patyciu_8 Be patyciu_7 Be patyciu_6 Be patyciu_5 Be patyciu_4