A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

Susitikimas su R.Stankevičiumi

    Kovo 5 d. vienuoliktokams vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka-susitikimas su poetu, eseistu, įvairių literatūrinių premijų laimėtoju, žurnalistu Rimvydu Stankevičiumi.

         Štai keletas mokinių atsiliepimų.

„Man labiausiai patiko poeto mintis apie tūkstančių istorijų išgyvenimą, kad skaitantis gali išgyventi daug gyvenimų.“

Violeta

„Mūsų susitikimas buvo labai įdomus, aš įgijau neįkainojamos patirties. Man labai patiko, kad poetas papasakojo, kokios knygos ir kokių kompozitorių muzika padarė didžiausią įtaką jo gyvenime. Man patiko poeto mintys ir argumentuoti patarimai mums, septyniolikmečiams, kad ne viską reikia gyvenime išbandyti (jis kalbėjo apie žalingus, pavojingus įpročius)“.

Viktorija I.

„Man buvo labai gera širdyje, kai aš klausiausi poeto įkvepiančių minčių.“

Daniel B.

„Man labai patiko susitikimas su R. Stankevičiumi. Jis kalbėjo labai svarbiomis temomis: kaip reikia gyventi, kad būtum laimingas, kaip kasdienę rutiną praskaidrinti gali knygų pasaulis. Poetas norėjo mums pasakyti, kad skaitydamas gali tapti daug laimingesnis“.

Maksimas Ch.

„Manau, kad į mokyklą reikia kviesti daugiau tokių žmonių, nes jie gali motyvuoti mokinius, patarti jiems“

Artiom

„Man patiko, kaip poetas su mumis bendravo. Mudu turime panašių interesų – jam taip pat patinka rašytojo M. Bulgakovo kūryba. Man labai smalsu pasidarė, ką rašo R. Stankevičius. Būtinai paskaitysiu“

Nikita M.

„Susitikime buvo daug kalbama apie knygas, kokios jos svarbios ir kaip keičia žmogaus gyvenimą. Tikrai sutinku, kad knygos moko mus išreikšti savo mintis, emocijas, labiau suprasti pasaulį. Tikrai stengsiuosi  daugiau skaityti“.

Aleksej L.

„Esu mažai matęs poetų, bet jo pasakojamos istorijos labai sudomino. Aš nemėgstu skaityti, bet paklausęs  poeto,   labai susidomėjau knygomis”.

Ernestas B.

„Dar poetas teigia, kad būtinai reikia mokėti savo gimtąją kalbą, o kad ją mokėtum, reikia skaityti. Svarbu, kad knyga būtų kaip draugas“.

Marija B.