A. Juozapavičiaus g. 12,
LT-09311 Vilnius
Gimnazijos kodas - 304089960
Tel./faks. 8 5 272 78 41
rastine@santaros.vilnius.lm.lt

13

Traukiniu į pamoką

     Artėjant tarptautinei mokytojų dienai  spalio 3 d. “Lietuvos geležinkeliai” ir programa “Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai” suteikė ypatingą progą – keliauti traukiniu į pamoką. 5 B klasės mokiniai su mokytojomis Liudmila Kovzan ir Ana Pečiuliene keliavo į Trakus, kur jų laukė  S. Šapšalo karaimų tautos muziejus ir edukacinė programa „Pasaka Trakų pilyje“. Kol traukinys riedėjo į Trakus, mokiniai turėjo atlikti interaktyvias užduotis, kurios padėjo labiau pažinti Trakus ir jų istoriją.

    Netradicinės pamokos metu Trakų pilyje mokiniai išgirdo įvairių pasakojimų apie vaiduoklius gyvenančius joje, vaikai klausėsi ištempę ausis ir išplėtę akis, buvo labai susidomėję ir prašė papasakoti dar bent kelias istorijas. Dirbdami grupėse, moksleiviai turėjo atkurti padavimus ir juos pasekti bendraklasiams. Ši užduotis buvo viena sudėtingesnių, bet vaikai ją atliko puikiai!

     Šios kelionės metu taip pat aplankėme S. Šapšalo karaimų tautos muziejų. Gidas papasakojo dar niekam negirdėtų istorijų apie karaimų gyvenimą Trakuose.

        Netradicinė pamoka ir erdvės vaikams suteikė daug emocijų, mokiniai buvo įsitraukę ir aktyvūs.

    Dar kartą dėkojame už šią galimybę „Lietuvos geležinkeliams“ ir projektui „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“!

2 3

7

 

 

 

 

 

6 5 11

 

 

 

 

 

12 13