Neformalus švietimas

Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis gimnazija 2021-2022 m. m.

N.

Būrelio pavadinimas

   Klasė  

Užsiėmimų    vieta

Užsiėmimų laikas

Vadovo v.pavardė

1

“Žaidžiu žodžiu” 

1 kl.

100

Antradienis,

6 pam.

E. Červonenko

2

“Ir kalba mane augina”

2 kl. 

100

Ketvirtadienis,

7  pam.

E. Červonenko

3

Moki žodį - žinai kelią

2 kl.

100

Pirmadienis,

7 pam.

R. Šovienė

4

Mano abėcėlė

1 kl.

100

Trečiadienis

8 pam.

R. Šoviene

5

„Gamtos spalvos“

4 kl.

106

Trečiadienis

 6 pam.

I.Vaskevičienė

6

«Išminčių klubas»

3kl.

109

Antradienis

 7 pam.

S.Gaižutienė

7

,,Eko-Žinovų dirbtuvės”

  4kl.

  113

Ketvirtadienis

7 pam.

V.Teslenko

8

„Mus supanti gamta “

4 kl.

112

Ketvirtadienis

 7 pam.

T.Šamsutdinova

9

„Popierinių juostelių stebuklas, kvilingas“

3 kl.

111

Ketvirtadienis

 7 pam.

L.Semionova

10

Kūrybinės dirbtuvės “Eko karta”

7-9kl

114

Penktadienis

7-8pam.

M. Kravchuk

11

“Žalioji paletė”

1-8 kl

115

Ketvirtadienis

6-7 pamokos

Amosova-Novikova

12

Тeatras

 

scena

Pirmadienis

7 pam.

Trečiadienis

 7 pam.

Penktadienis

 7-8 pam.

Jurij Popov

13

“Angel project”

8-12 kl.

Aktų salė

Pirmadienis 9,10 pam.

Trečiadienis

8-9 pam.

Penktadienis 

 9,10 pam.

A. Baidildinova

14

Muzikinis teatras „Pasaka“

1-4 kl.

104

Visos dienos

     6,7 pam.

E.Avižienienė

15

Muzikinis klubas „Dainuojanti šeima“

5-8 kl.

104

Penktadienis

16.30-18.30

E.Avižienienė

16

„Muzika ir žmogaus ekologija“

 

   1-4 kl.

 

110

Trečiadienis 7pam.

 

E.Avižienienė

17

Riabinuška

5-6 kl.

110

Ketvirtadienis 8 pam.

Penktadienis

7 pam.

N. Levickienė

18

“Mozaika”

3-4 kl.

110

Pirmadienis

7 pam.

Antradienis

7 pam.

N. Levickienė

19

“Mikro Fon”

6-7 kl.

110

Pirmadienis

 8 pam.

N. Levickienė

20

Muz.studija

5-7 kl.

305

Pirmadienis

7,8 pam

R.Alterman

21

Muz.studija

  8-9 kl.

305

Ketvirtadienis

        8 pam.

R.Alterman

22

“Kvartirnik”

10-12 kl

305

Penktadienis

7-8 pam.

R.Alterman

23

Pučiamųjų orkestras 

 

 

   5-8 kl.

9-10 kl.

 11-12kl

 

120

Visos dienos

nuo 5 pam.

L.Avižienis

24

Pučiamųjų orkestras (ind.užsiemimai)

5-8 kl.

 9-10 kl.

121

Pirmadieni

Trečiadienis

6,7,8 pam.

D.Byčenka

25

Estradinis ansamblis

8-12 kl.

120

Ketvirtadienis

7,8 pam.

L.Avižienis

26

Aerobikos,gimnastikos pratimai.,

Sveika gyvensena,,

7-8kl.

Sporto

salė

Antradienis

8-9 pam.

V.Suravniova

27

Judrieji žaidimai “Kvadratas”

 

5/6kl

 

7/8kl

Sporto salė

Ketvirtadienis po 8 pam.

Ketvirtadieni po 9 pam.

E. Mackevičius

28

Tinklinis

7-10 kl.

Sporto salė

Pirmadienis

 9 pam.

Penktadienis

 8 pam.

I.Kačerauskienė

29

„Įdomioji informatika“

4 kl.

313 kab.

4c Antradienis 7 pam.

4b Trečiadienis
7 pam.

S. Juozapavičienė

30

"Kompiuteris ir aš"

4 kl.

<
Atnaujinta: 2021-12-02
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki Naujųjų metų liko

Su Naujais metais!