Neformalus švietimas

Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis gimnazija 2020-2021 m. m.

Nr.

Būrelio pavadinimas

Klasė

Užsiėmimų vieta

Užsiėmimų

laikas

Vadovo

V. Pavardė

1.

„Idomiuoji matematika“

1-4

111

Trečiadienis              6p/13.40 – 14.25

L.Semionova

2.

„Žalioji žiniukų šalys“

1-4

109

Trečiadienis               6p/13.40 – 14.25

S. Gaižutienė

3.

„Matematikos klubas“

 

Ekologinis būrelis

“ Ieškok, Tyrinėk, Kurk“

1-4

108

Penkatdienis            6p/13.00 – 13.45

Trečiadienis              6p/13.40 – 14.25

L.Myško

4.

„Jaunasis matematikas“

 

„Pasaulis, kuriame aš gyvenu“

1-4

107

Trečiadienis              6p/13.40 – 14.25

Pirmadienis              6p/13.00 – 13.45

N.Komarova

5.

„Gamtos mylėtojų klubas“

1-4

106

Trečiadienis              6p/13.40 – 14.25

I.Vaskevičienė

6.

„Eko - Kodėlčiukas“

1-4

110

Trečiadienis              6p/13.40 – 14.25

G.Videiko

7.

„Gamtos paslaptys“

1-4

213

Pirmadienis              6p/13.00 – 13.45

Trečiadienis              6p/13.40 – 14.25

J.Rukovič

8.

„Eko-žinovų dirbtuvės“

1-4

113

Antradienis              7p/13.55 – 14.40

V.Teslenko

9.

„Ekologija ir mes“

 

112

Trečiadienis              6p/13.40 – 14.25

T.Šamsudinova

10.

Pramoginių šokių studija

1

aktų salė

Antradienis              6p/13.00 – 13.45

Ketvirtadienis            6p/13.00 – 13.45

J.Žilienė

11.

Popchoras

2-3

106

Pirmadienis

N.Levickienė

 

 

 

 

7p/13.55 – 14.40

 

 

 

 

 

Trečiadienis

 

 

 

 

 

7p/14.35 – 15.20

 

 

 

4-5

 

Antradienis

 

 

Liaudies dainų ansamblis

 

 

Ketvirtadienis

 

„Riabinuška“

 

Penktadienis

 

 

7p/ 13.55 – 14.40

 

 

Pirmadienis

Estradinio dainavimo studijos

6-7

Antradienis Ketvirtadienis 8p/ 14.45 – 14.30

12.

Teatro studija

5 – 8

aktų salė

Pirmadienis

J.Popov

 

 

 

 

Antradienis

 

 

 

11-12

 

Ketvirtadienis

 

 

 

 

 

8,9p/14.45 – 16.15

 

13.

Pučiamųjų orkestras

5-8

aktų salė

Pirmadienis

L.Avižienis

 

 

9-10

 

Trečiadienis

 

 

 

11-12

120-121

Penktadienis

 

 

 

 

 

15.00- 17.00

 

14.

Pučiamųjų orkestras (ind.užsiemimai)

5-8

 

9-10

aktų salė 120-121

Pirmadienis 7,8p/ 13.55 – 15.30

Trečiadienis 7,8p/ 14.35 – 16.10

D.Byčenka

15.

Estradinis ansamblis

8-12

aktų salė

Ketvirtadienis

8,9p/ 14.45 – 16.15

L.Avižienis

16.

Muzikinis teatras „Pasaka“

1-4

104A

Pirmadienis

E.Avižienienė

 

 

 

 

7p/ 13.50-14.35

 

 

 

 

 

Antradienis

 

 

,Muzikinis klubas

1-8

 

7,8p/ 13.50-15.35

 

 

„Dainuojanti šeima“

 

 

17.00-19.00

 

 

 

 

 

Trečiadienis

 

 

 

 

 

7,8p/ 14.20-16.00

 

 

Vokalinė studija „SOLO“

 

7-12

 

Ketvirtadienis

7,8p/ 14.45-15.30

 

 

 

 

 

Penktadienis

 

 

 

 

 

7p/ 13.50-14.35

 

 

 

 

 

17.00-19.00

 

17.

Šiuolaikinio šokio studija

1-4

aktų salė

Penktadienis

A.Baidildinova

 

„Angel project“

 

 

7p/13.55 – 14.40

 

 

 

5-8

 

Trečiadienis

 

 

 

 

 

9p/16.30 – 17.15

 

 

 

9-11

 

Penktadienis

 

 

 

 

 

9p/16.30 – 17.15

 

18.

Ekologinė kūryba

6-7

114

Trečiadienis

6,7p/ 13.40 – 15.20

N.Bezuško

19.

EKO katra

7-8

114

Antradienis

6,7p/ 13.00 – 14.40

M.Kravčiuk

20.

Vokalinė studija

11-12

305

Ketvirtadienis

R.Alterman

 

 

 

 

8,9p/ 14.45-16.15

 

 

 

10

 

Penktadienis

 

 

 

 

 

8p/ 14.45 – 15.30

 

21.

Lėlių teatras

2-4

317

Penktadienis

6,7p/ 13.00 – 14.40

T.Babenko

22.

Judrieji žaidimai Tinklinis

1-4 kl.

 

5-8 kl.

sporto salė

Trečiadienis 9p/ 16.10 – 16.55

Pirmadienis

9p/ 15.30 – 16.15

I.Kačerauskienė

23.

Kvadratas

5-8

sporto salė

Antradienis

9,10p/ 15.35 – 17.05

E.Mackevičius

24.

Tinklinis

9-12

sporto salė

Ketvirtadienis 9,10p/ 15.35 – 17.05

F.Šamsudinov

25.

Konstravimas ir

programavimas (su Micro:bit)

5-8

314

Pirmadienis 8p/ 14.45 – 15.30

G.Chmilkevičienė

26.

Mobiliųjų aplikacijų kūrimas(su APP Inventor)

1-4

313

Antradienis 8p/ 14.45 – 15.30

S.Juozapavičienė

 

Programavimas linksmai ir įdomiai.

Programavimo aplinka „SCRATCH“

5-8

 

Penktadienis 7p/ 13.55-14.40

 

27.

„Mokomės piešti“

5-6

115

Ketvirtadienis

8p/ 14.45 – 15.30

L.Giedroit

28.

Dailės būrelis „Mano

menas“

5-10

115

Pirmadienis

8,9p/ 14.45 – 16.15

I.Amosova-

Novikova

29.

Robotika

1-4

107

Pirmadienis 6p/ 13.00-13.45

7p/ 13.55-14.40

Nina Šarovara

30.

Šachmatai

1-4

120B

Antradienis 6p/ 13.00-13.45

7p/ 13.55-14.40

Virginijus Grobliauskas

31.

Pramoginiai

2

Aktų salė

Antradienis

Ieva Žilienė

 

šokiai

 

 

Ketvirtadienis

 

 

 

3-6

 

7p/ 13.55-14.40

Antradienis

 

 

 

 

 

Ketvirtadienis

 

 

 

 

 

8p/ 14.45 – 15.30

 

32.

Keramika

1-4

110

Trečiadienis

Lukas Šilinskas

 

(ADI keramikos studija)

 

 

7,8p/ 14.35-16.00

 

 

 

 

 

16.00-17.20

 

 

 

 

 

Penktadienis

 

 

 

 

 

6,7p/ 13.40 – 15.20

 

33.

Karatė mokykla

„BUDORA“

1-4

Aktų salė

Antradienis 16.30 – 17.30

Ketvirtadienis

16.00 – 17.00

+370 640 11210

vitalija@budora.lt

 

 

Atnaujinta: 2021-10-15
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki trimestro pabaigos liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.