Vilniaus „Santaros“ gimnazija

Įgyvendintas projektas „Gyvenk tvariai – judėk ekonomiškai, tausok išteklius“

Mūsų gimnazija sėkmingai įgyvendino projektą „Gyvenk tvariai – judėk ekonomiškai, tausok išteklius“, kuriuo tikslas – skatinti tvarų gyvenimo būdą, atsakingą išteklių naudojimą ir aplinkai draugiškus sprendimus mokyklos bendruomenėje.

Projekto lėšomis buvo įsigytos priemonės ir paslaugos, kurios prisidės prie tvaresnės, modernesnės ir patogesnės ugdymo aplinkos kūrimo:

  • organizuoti mokymai pedagogams apie tvarumo sprendimus ir jų integravimą į ugdymo turinį; 
  • įsigyta 20 energiją taupančių šviestuvų; 
  • sumontuota 17 elektroninių praustuvo maišytuvų su automatiniu vandens jutikliu, padedantis taupyti vandens išteklius; 
  • pastatyti 3 dviračių stovai (po penkis dviračius), skatinantis bendruomenės narius rinktis ekologišką transportą; 
  • įsigyta „Viper“ plovimo mašina, užtikrinanti efektyvesnę ir tvaresnę mokyklos patalpų priežiūrą. 

Tikimės, kad šios investicijos ne tik pagerins gimnazijos aplinką, bet ir prisidės prie mokinių bei darbuotojų tvaraus mąstymo ugdymo, skatins atsakingai naudoti gamtos išteklius ir rinktis aplinkai palankius sprendimus kasdieniame gyvenime.

Autorius:
Regina Dingelienė

Nuotraukos:
Regina Dingelienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos